Firma

Szkoła Językowa Gold Lion

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. ul. Stanisława Wyspiańskiego 24

tel. 795 883 949

www.gold-lion.pl

Zobacz nas na Facebooku

Kursy językowe w Czechowicach-Dziedzicach

 

Naszą strategią nauczania języka jest najskuteczniejsza metoda metoda nauki języka angielskiego jaką jest metoda ?direct". Poprzez intensywne rozmowy uczniowie mają szansę poznać i przyswoić jak najwięcej języka w jak najkrótszym czasie.

 

Najważniejszym celem jest praktyczne rozumienie języka angielskiego, dzięki któremu uczniowie będą mogli płynnie rozmawiać uczestnicząc w wielu dyskusjach tematycznych intuicyjnie posługując się nawet najtrudniejszymi zagadnieniami w swoich wypowiedziach.

 

Koncentrujemy się na szybkim rozwoju wiedzy uczniów stawiając czoła rosnącym wymaganiom w szkołach oraz wychodzimy naprzeciw coraz trudniejszemu poziomowi na lekcjach języka angielskiego w szkołach. Przygotowujemy uczniów z wyprzedzeniem do sprawdzianów, kartkówek, prac domowych, matur oraz testów. Zapewniamy im opiekę profesjonalnego lektora, dzięki któremu na każdych zajęciach uczniowie będą nie tylko aktywnie uczyli się rozmówek, ale będą przyswajały wiele nowych słówek i zagadnień, będą poznawać zasady gramatyki w praktyczny sposób i będą uczyć się jak posługiwać się językiem angielskim jak swoim własnym.

 

 

Ilość wyświetleń: 6507Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2018.07.30

baza firm - czechowice.biz
© 2002 - 2019 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.